Zimowy barszczyk – Biedronka

 

Biedronka wypuściła swój gotowy barszczyk na święta bez chemii. W sam raz dla zapracowanych. Litr kosztuje jedynie 2,29zł. Ma dobry skład i dobrze smakuje. Choć ja doprawiłem go jeszcze kilkoma kroplami cytryny i czosnkiem no ale to już kwestia smaku.

Skład: sok z buraków 64,5%, sok jabłkowy 22,4%, woda, sok warzywny 3,8% a w jego składzie:( marchew, seler, pietruszka, cebula) , sól, ziele angielskie, liść laurowy, pieprz czarny.

Cieszę się, że jest alternatywa.

5 myśli nt. „Zimowy barszczyk – Biedronka”

  1. Na tym //Zimowym Barszczyku z Biedronki// jakoś nie widzę numeru certyfikatu ani logo instytucji certyfikującej np.Ekogwarancja czy Ekoland lub inne że użyte składniki tego barszczyku są wyprodukowane metodami ekologicznymi .

  2. Dzisiaj sobie zjadłam z uszkami i bardzo mi smakował. Tylko zstanawiam się jak on ma wytrzymać w tym kartonie rok bez konserwantów? Data ważności jest do grudnia 2016 roku

  3. Co do tego barszczyku to powiem, że to jest to samo co Sok Z Buraków (i jabłek w składzie) firmy Hortex. Bo też i ten właśnie barszczyk produkuje Hortex. I jest to właśnie sok z buraków, a dodatek jabłek dodaje mu pysznego smaczku. Ja już od dłuższego czasu podaję go w domu na Święta i nie tylko. W innych sklepach należy go szukać na dziale z sokami.
    A datę ważności ma tak samo długą jak wszystkie soki z kartonu, niczym się tu od nich nie różni.
    Osobiście polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*